Obowiazki pracy magazyniera

W bliskiej możliwości spotykają się jedynie oryginalne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona rzeczy oraz ergonomia obsługi są tutaj na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki zastosowaniu doskonałej klas składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały rozwój w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale też skomplikowane i dużo wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z planem filtracji o jakimś kształcie i wszelkimi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i grupują je w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dołączone do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych plus są optymalnym narzędziem do tworzenia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te stosowane są przy zasysaniu większych liczby suchego artykułu z ważnych przestrzenie. Zostały przygotowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Wykorzystujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i obiektów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Projektujemy i pracujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.